ağlama ve kolik ipuçları ve çareler

Neden benim bebeğim ağlıyor? o kolik olabilir mi? Ne yapabilirim? Bunlar hemen her yeni ebeveynin sahip sorulardır.

cevap almak için, Renee A. Alli, MD, Atlanta, GA içinde bir anne ve çocuk doktoru ile konuştu. Burada, Alli ups ve bebeğin gözyaşlarını hızlandırmak ve onu sakinleştirmeye ne olabilir de dahil olmak üzere telaşlı bebekler, bir çıkışlar açıklar.

Evet. kolik, genellikle yaklaşık 3 hafta başladığından, senin bebeğin 1 aylık checkup bunu tartışmak için mükemmel bir zaman. ağlama artar veya bebeğinizin mutlu huysuz daha fazla vakit geçirmek gibi görünüyor ama eğer her zaman doktoruna diyoruz. başka bir sebep olabilir.

Ayrıca çocuk doktoru veya OB / GYN endişeli veya bunalmış hissediyorum veya sorun Bebeğinizi rahatlatıcı yaşıyorsanız konuşun.

Infectio dan Bebek korunması; Bebeğin Vizyonu: Your Baby görün neler; Bebeğinizin Egzama için Yardım

Bebeğiniz hiç nefes durur ya da cilt ağlıyor renk değiştirirse, 911’i ara.

Zamanla, bebeğiniz, ağlama beslenme, uyku ve oyun kendi ritmini geliştirmek ve farklı çığlıkları yorumlamak öğreneceksiniz. Ama yine de zor ağlayan anlar şunlardır onun zamanlamasını değişimleri olabilir. bazen yorucu ve sizin için stresli olabilir, ancak ağlama tehlikeli olmadığını hatırlamak ve çocuğunuzu zarar veremez.

Bebeğinize inconsolable ve günde birkaç saat yoğun ağladığında kolik olduğunu. ağlama Episodes düzenli günün saatine ve yaklaşık 3-5 kez bir hafta da meydana gelebilir.

Bu bebeklerin yaklaşık 3 hafta eski zaman başlar ve kendilerini yatıştırmak için daha iyi olduğunda, yaklaşık 3 ay sonra sona erer.

Tüm bebeğinizin bağlıdır. Bunlar genellikle yardım

senin kolik bebeğin herhangi bir sakinleştirici yöntemlere yanıt vermeyebilir unutmayın! ve bunalmış hissediyorum – – Geçen hafta artık çalışmıyor ne çalıştı aniden farklı stratejiler denedim ya ettiyseniz bir mola Tamam. bir beşik, araba koltuğu, ya da salıncak gibi güvenli bir yerde bebeğinizi koyun ve birkaç dakika uzak olsun.

Los İşitme Erken İşaretler; Your Kids Koruyun: Sizin Shot alın; Kreşler de Mikroplar: Sorular Ask