Bu, o değil beslenme planı gözden yemek

Akıllı yiyin ve 10-30 pound kaybedebilirsiniz – ya da daha fazla.

Gayet basit? Arkasında bu, değil bu fikir yiyin var! (Erkek Sağlığı eskiden editörü) David Zinczenko ve şef Matt Goulding tarafından. Kitap boyunca, onlar vücudunuzun her gün yakar daha az kalori alarak odaklanmak. Sen öğelerle yüksek kalorili gıdalar takas yağ ve kalori düşük olduğunu bunu.

ekmek, fantezi kahve, tatlı ve biftek gibi oldukça çok şey. yemek ve restoranlarda kalori aşırı kaçınarak hakkında bilgi bir sürü var.

Programın en iyi restoran swapları bazıları

Orada hatırlamak için herhangi bir özel kurallar değil, ama sen yemek yiyecekleri aramak ve daha iyi bir seçim ne olduğunu görmek gerekiyor. En sevdiğiniz restoranda swapları bakmak çok kolay. Bu onaylanmış gıdalar geniş listeleri ile bakkal gıdalar için alışveriş yapmak bile basittir.

sınırlamaları Düzeyi: Yoktur.

Pişirme ve alışveriş: Eğer yemek ve her zamanki gibi alışveriş.

Ambalajlı gıdalar veya yemek: Hayır

In-kişi toplantıları: No.

Egzersiz: Yok önerilir. Ama yazarlar size her gün almak kalori yakmak için yeterince aktif olması gerekir söylüyorlar.

Vejetaryen veya vegan: vejetaryenler veya veganlar için özel kurallar olmakla birlikte, program, beslenme tarzı ile çalışmak swapları yapmak için bir kaynak olarak hizmet verebilir.

Düşük yağlı diyet: kitapta özetlenen her takas kalori, yağ, şeker ve sodyum içerir.

Glutensiz: swapları Birçok sayılı glutensiz gıdalar bulmak zor olabilir restoranlar, içindir.

Maliyet: Hiçbir ek maliyetler.

Destek: Bu sizin kendi başınıza yapmak bir diyet. Sen kilo kaybı araçları ve fazlasına erişmek için web sitesine kayıt olabilirsiniz.

Çalışıyor mu?

Değil Bu tam bir diyet değil, bu yemek, ama size yardımcı olabilecek bir kalori sayacın kılavuzu sağlıklı seçimler yaparak kilo. Kitabın tarafı “bu yemek” o her şeyi kabul etmeyin, sağlıklı ve kilo kaybı için önerilir.

süpermarket ve akıllı seçimler yapmanıza yardımcı olmak için restoranlar birlikte bu parlak kılavuz almak.

Bu kilo kaybı yaklaşımını destekleyen hiçbir araştırma yoktur ve birçok besleyici gıdalar gibi kitapta şüpheli tavsiyeler, sayfanın “değil” tarafında bulunmaktadır.

o Belirli koşullar için iyi midir?

Eğer diyet sodyum, yağ ya da kalori düşürmek için çalışıyorsanız, bu kılavuz, restoran menüleri ve süpermarket teklifleri gezinmek yardımcı olabilir. Ama bir beslenme dengeli beslenme planı değil. Kitabın tarafı “bu yemek” o her şeyi kabul etmeyin, sağlıklı ve kilo kaybı için önerilir.

Eğer tıbbi bir durum varsa, diyet konusunda kılavuzlar için doktorunuza danışın.

Son Söz

Restoran menü öğeleri ve bakkal gıdalar analizi göz-Açma olduğunu. yağ, kalori ve sodyum yüklü 20 kötü gıdalar kaçınarak ve 8 süper gıdalar dahil herkes için iyi bir tavsiyedir.

Sık sık fast-food ya da hazırlanmış gıdalar yerseniz, bu kılavuz akıllı seçimler yapmanıza yardımcı olabilir yararlı bilgiler ile doludur.

Bu diyet istemiyorum ama daha iyi seçimler yapmak için çalışıyoruz insanlar için yararlı bir rehberdir. Eğer gün için toplam kalori kontrol ve egzersiz sürece mutlaka kilo olmaz.

Daha fazla yapı ve kilo kaybı rehberliğe ihtiyaç insanlar başka diyet planı bulmak gerekir.

KAYNAK

Zinczenko, D., Not That yiyin! 2013: No-Diyet Kilo Verme Çözümü, Rodale Press, 2012.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …