depresyon ve tatil – konu genel bakış

Depresyonda olduğunuzda, tatil zor olabilir. Onlar kötü hatıraları getirmek olabilir veya dışarıda iyi vakit insanlar at arıyorsanız gibi hissedebilirsiniz. Ancak bazı tatil etkinliklerde yer almaya çalışıyoruz. Kendini daha iyi hissetmenize neden olabilir.

Ne stres ne de tatil kilo bu yıl tatil berbat gerek. İşte stresli bir durum çarptığında ruh halinizi artırabilir alışkanlıkları ve gıdalar yeme konusunda ipuçları. Sen daha sakin hissedeceksiniz – ve düzeltici olmak – tatil sezonu boyunca.

Eğer, sen yapmak zorunda hissediyorum tek şey zevk şeyler arkadaşlarıyla vakit geçirmek ve yapmak; Bol bol dinlenin. iyi hissediyorum, iyi bir tatil olabilir; Başkaları hakkında düşünün. Eğer daha iyi hissetmenize neden olabilir daha az şanslı olanlara yardım; Aklını kapalı para alın. Para sorunları tatil depresyon önde gelen nedenidir. Sezonun ruhu odaklanın; yemek ve içecek ne izleyin. , Sağlıklı gıdalar yiyin için kısmının boyutları izlemek ve alkol kaçının.

Gerçekçi ol. kafanızda çok fazla tatil oluşturmak için çalışın; hayır, bazen söylüyorlar. Eğer bir şeyler yapmazsak insanlar anlayacaktır. Kendini dışarı giyen daha kötü hissettirecek; Bu üzücü ya da yalnız olmak iyidir. Bunu tatil sezonu sırf mutlu olmak zorunda değilsiniz; Eğer ihtiyacınız varsa yardım alın. destek için aile veya arkadaş ararlar. Toplum ya da kilise grupları da yardımcı olabilir. işler kötü giderse, doktor ya da danışman ile konuşun.