diyabet durumu: Eğer sağlığınızı korumak için gerekenleri

diyabet Eğilimler

Eğer bunun için bakım için gereken her şeyi var biliyorum eğer diyabet daha iyi ve daha az stres ile yönetebilirsiniz. Ayrıca diyabet acil durumda hazırlanan anlarsınız.

Çoğu insan için, bir blister, kesme veya yürüyerek kazımak hayır büyük dağıtmak – bir “ah!” ve bir aceleyle bandaj uygulanır ve bitti. Eğer şeker hastalığı varsa o kadar titiz günlük ayak bakımı izleme kan şekeri, kolesterol ve kan basıncı düzeyleri kadar önemlidir; Ne yazık ki, diyabet ayak sağlığı bilinci renkli bir şerit veya ulusal ses yok, “Michigan Üniversitesi Tıp Fakültesi ayak bakımı uzmanı James Wrobel, DPM, diyor.” Eğer erken küçük sorunlar bunları yönetmek yoksa .. .

Bir glikoz izleme kiti kanınızdaki şeker seviyesini izlemenize yardımcı olur. Bu yüksek veya düşük alıyorsanız zaman bilmenizi sağlar. Birçok kitleri dahil

Bazı kitleri vücudun farklı bölgelerinde test için net bir kap gibi diğer öğeleri içerir. Tüm monitörler geçmiş glikoz okuma izler bir bellek özelliğine sahiptir. Bazı günlük ortalama kan şekeri hesaplamak.

Eğer görme ile ilgili sorunlar varsa, bazı monitörler nasıl şeker kontrol anlatır ve size test sonucunu veren bir ses işlevi var. Bazı monitörler ayrıca daha büyük bir yazı tipi boyutu var. yardımcı olabilecek bir ürün listesi için Körler Ulusal Federasyonu başvurun.

Kit bir içermiyorsa, aynı zamanda olması yararlıdır

Eğer diyabet için insülin enjekte varsa, elinizde bu malzemeleri sahip olmak isteyeceksiniz

Yaşadığınız yere bağlı olarak, bir reçete olmadan toplu iğne ve şırınga satın almak mümkün olabilir. onlar sona kadar buzdolabında açık değildir maliyetleri, mağaza şişe kesmek için insülin ekstra malzemeleri satın alırsanız. Sen kalem saklamak gerekir ya da başka bir yol kartuşları olabilir – eczacınıza danışınız. Sadece daha az ağrı ve tahriş var ve bu yüzden kullanmadan önce oda sıcaklığına kadar soğuk insülin getirebilir. Ya da bir aya kadar oda sıcaklığında kullandığınız bir şişe tutabilir. Ama bir ay sonra, kullanılmayan herhangi açılan insülin dışarı atmak.