diyabet: nasıl glukagon vermek için – konu genel

diyabet Eğilimler

Bu bilgiler, düşük kan şekeri acil durumlarda diyabetli bir kişinin glukagon enjeksiyonu vermek gerekebilir insanlar içindir.

Eğer ilaç hazırlarken yaparken bir hata yaparsanız durumunda mevcut iki glukagon kitleri olmasını isteyebilirsiniz. Glukagon hemen verilecek hazırlandıktan-it sonra önceden hazırlanmış edilemez vardır. Her zaman kiti son kullanma tarihini kontrol edin.

Diyabetli kişi bilinçsiz ise, onlara glukagon denemek sonra hemen 911 veya diğer acil hizmetlerini arayın. acil servis 5 dakika içinde geldi değil ve kişi hala baygın olduğunda, başka bir glukagon denemek.

Eğer acil bir durumda birinin glukagon vermek gerekirse korkmam bu yüzden Pratik ayda en az bir kez eşinize veya çocuğa bir insülin enjeksiyonu vermek.

glukagon tıp glukagon vermek ve genellikle bu adımları gözden hakkında bilgi tutun.

Glukagon tıp paketleri iki tip geliyor.

Bu glukagon acil durum kiti sıvı (seyreltici) ve ilaç içeren bir şişe içeren bir şırınga vardır; Bu Ki’ni olduğunda aşağıdaki adımları izleyin; şişenin içine iğne takın ve sıvıyı itmek; şırıngayı çıkarın; Sıvı berrak hale gelinceye kadar yavaşça şişe sallamak; geri şişeye şırınga yerleştirin ve ilaç çekme.