diyabete bağlı yüksek ve düşük kan şekeri randevunuz için seviyeleri hazırlama

diyabet Eğilimler

Sizin Atama çoğu yapma, randevu için hazırlamak için.

Aşağıdaki sorulara cevap hazır olmanın doktorunuz durumu tedavi yardımcı olabilir

randevu için günlük kan şekeri (glikoz) izleme defterine aldığınızdan emin olun. Eğer en yüksek belirli kayıtları varsa ve düşük (bir PDF belgesi nedir?) kan şekeri problemleri, bu kayıtları almak emin olun (PDF dokümanı? Nedir).

Ne adımlar, yüksek veya düşük kan şekeri seviyesini düzeltmek için götürdü? onlar yardım etmedi; Başka bir hastalık belirtileri vardı var; Eğer diyet, egzersiz, ya da ilaçlar son değişiklikleri yaptınız mı; Başka hangi reçeteli ve reçetesiz ilaçlar almak yapmak; Son zamanlarda duygusal ya da fiziksel stres artmış mı; Eğer tetikleyebilir ya da yüksek veya düşük kan şekeri sorununa neden olabilir durumları fark var; Böyle bir günün, yüksek veya düşük kan şekeri sorun oluştuğunda zaman olduğu gibi herhangi bir desen, fark var; Eğer yüksek kan şekeri kartı kullandınız mı (PDF belge nedir?)? Eğer öyleyse, doktorunuza görünce getirmek için emin olun; Diğer sağlık riskleri var mı?

Veliler de çocuklarının doktoru ile paylaşmak için kendi çocuklarının yüksek veya düşük (PDF dokümanı nedir?) Kan şekeri problemleri kayıtlarını tutmak gerekir.