diyet hile ya da tedavi?

Ben “mucize” kilo kaybı ilaçlar için sahte reklamlar okumak ya da bir ticari son yüksek kalorili, yüksek yağlı fast-food felaket teşvik seyretmek her zaman balon patlamaları.

Sen bizim millet bir obezite salgını mücadele olduğunu bilmek bir kayanın altında yaşayan olurdu. Birçok gıda üreticileri ve restoranlar kredi için, biz paketleri ve menüleri daha sağlıklı değişiklikler görüyoruz. Ama hızlı bir düzeltme istiyoruz kilolu insanların yararlanmak için çalışıyor birçok firma da vardır.

Hepimiz sadece bir hap yutma veya krem ​​slathering kilo edebilmek isteriz. o kadar kolay olsaydı, neden ilk etapta bir obezite salgını var olurdu?

Tabii ki, bu sadece o kadar basit değil. kilo kaybı hakkında basit tek şey matematik: vs kalori alınan kalori = kilo alma, kilo kaybı veya kilo bakım yandı.

Over-the-counter hapları, iksirler ve “mucize” tedaviler vardır en iyi, çok ciddi bir soruna bir yara bandı yaklaşım. En kötüsü, onlar para sizi ayırmak için sadece bir yoludur.

Neredeyse her dergi size uyurken kilo veya vücudun detoks ve Döşeme yardımcı olmak için umut verici bir sihirli kilo kaybı iksir için en az bir reklam var. reklamlar sözde başarılı kaybedenler güçlü referansları, hatta ünlüler bize cazibesi.

çift ​​pastırma, çift peynir ve çift burger sınırlı zaman sadece fast-food sandviç – Aksi bir plaka üzerinde kalp krizi olarak da bilinir. ızgara tavuk sandviç sopa; karbonhidrat düşük gerçekten, ama düşük karbonhidrat sarar nasıl 450 kalori ve yağ 25 gram hakkında; Bir tek porsiyon gibi görünüyor tavuk pot pasta, ancak etiket bilgileri iki porsiyon içindir. yudum – Bu her şeyi yemek ve 1.140 kalori ve yağ 32 gram yedikten sonra bir sorun haline! Eğer satın almadan önce etiketlerini okuyun; Eğer havuç gibi yüksek glisemik indeksli gıdalar, kaçınarak kırışıklıkları tedavi edebilir iddia ediyor. Bunlar ciddi olamaz! o kadar kolay olsaydı, bir Botox parti olarak böyle bir şey yok olurdu. Herkes havuç gibi süper besleyici sebze yemek sizi vazgeçirmek izin vermeyin; Vücudunuzun toksinlerden dolu olduğu için kilo veremezsiniz kavramı ve bir hap tüm sorunları çözecektir. Sürece böbreklerin çalışması ve bol miktarda sıvı gibi toksik maddeler vücudunuzun gizlenen değildir. onlar bile, kilo yönetimi ile ilgisi yoktur; gerekiyordu Diyet hapları metabolizmayı hızlandırmak ve siz uyurken kilo için izin vermek. Sen rüya olmalı biliyorum, senin metabolizma artırmak için tek yolu kas kitlesini arttıran egzersiz ile; kimin üreticileri karbonhidrat kontrollü vitaminler ulus süpürüldü karbonhidrat fobi üzerinde nakit çalışıyoruz. Vitamin takviyeleri karbonhidrat yerini alamaz. Ve temel günlük multivitamin size iyi bir sağlık için ihtiyaç vardır.

Ama bu parayı değil, etik, bu işi yöneten hatırlıyorum. Bir şey gerçek olamayacak kadar iyiyse, büyük olasılıkla gerçek değildir.

İşte son zamanlarda tespit ettik beslenme kabuslar birkaçı

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …