diyet ikilem: tutma ağırlık kapalı

Eğer kilo ediyorsanız, kutlamak! Bir manikür, masaj, üç ya da dört M & Ms – o kadar canlı. karşılaştığınız her amaç için, bir ödülü hak. Kilo kaybı kolay değildir.

Tucson, Ariz. Canyon Ranch sağlık tesisi, Michael Hewitt, Doktora, egzersiz bilimi araştırma direktörü, olumlu vuruşları gücünü bilir.

Aslında, Canyon Ranch felsefesi olduğunu “vücudunuzun bugün kesinlikle mükemmel,” Hewitt söyler. “Ben size olabilir gibi yalın olduğunu söyleyerek Ama değilim genetik potansiyeli içinde -. Hangi kaçamaz – vücudunuzun ettik şekilde, yeme, egzersiz modellerle mükemmel adapte olmuştur hayatını yaşıyor.

Çeviri: Ben iyiyim, sen iyisin. Ama biz mükemmel emin değiliz. Genel olarak yaşam tarzı değişikliği ince olsun ve bu şekilde kalmak gerekir.

“- Diyet, egzersiz – Sen dengeyi bulmak gerekir geri ekstra ağırlık sünme kalmadan, yeni ağırlığını korumaktadır,” Kathleen M. Zelman’a, MPH, MD / LD, Zayıflama Kliniği beslenme müdürü diyor .

Senin görevin: “Eğer bir tam yıl için ağırlık uzak tutmak durumunda, her doğum geçtiniz, her tatil,” Zelman söyler. “Sen bunu nasıl anladım ve bunu kapalı tutabilir kanıtlamıştır.

kilo kaybı sağlamak beyninizde başlar. “Sen olmak isteyenler gözünüzde canlandırın,” Hewitt önerir. “O zaman oraya yapmak zorunda ne karar. Yalın, çakmak sen, nasıl bir hayat yaşamak zorunda kalacak korumak için?

Bu düşünün: “Eğer rutin ince değişiklikleri yaparsanız, vücudunuzdaki ince değişiklikleri görürsünüz,” diye açıklıyor. “Dramatik yaşam tarzı değişiklikleri vücudunuzdaki dramatik değişiklikler getirecek.” Geçici yaşam tarzı değişiklikleri – iyi, resmi olsun.

yalın kalma sürekli teyakkuz gerektirir “Zelman diyor.” İnsanlar bana söylemek, ‘Oh, çok zayıfsın. Ben seni istiyorum her şeyi yemek düşünüyorum, bana bir fırsat ver? “Derler Bu genetik konusunda nadiren var. Bu sizin metabolizma aşağı% 10 her on yılda yavaşlatır genellikle bu. Sen kalori geri kesim olması gerekir, ya da onlar size yetişirim.

Küçük değişiklikler çalışır. “Sen pasta bu parça olabilir – ama nasıl yapabilirsiniz anlamaya var,” diye anlatıyor. “Burada ve orada biraz kesme, porsiyon kontrolü hakkında.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …