diyet ve kilo kaybı: beslenme sormak

Aferin! Bir çok başarılı oldum! kilo kaybı yaylaları yaygındır çünkü Ama umutsuzluğa kapılmayın. enerji kalori yakma vücudunuzdaki süreci – – yavaşlatır vücut yağ ile birlikte yağsız kas dokusu kaybetmek gibi metabolizma zaman bir plato oluşabilir. Şimdi daha fazla kilo vermek, fiziksel aktiviteyi artırmak gerekir. Çoğu kez, ilk 50 pound kaybetmek yardımcı aynı yaklaşımları kullanarak, yalnızca kilo kaybını korumak mümkün olacak. Ama belirli bir noktada, bu teknikler daha kilo kaybına neden olmayacak. Daha fazla kas inşa etmek için rutin kas güçlendirme egzersizleri ekleyin. daha fazla kalori yağ daha kas korumak için gerekli olmasına rağmen, kas geliştirme ve bakım metabolizma hızı artırmaya yardımcı olur.

senin boy, vücut ağırlığı, mevcut BMI sağlıklı kabul edilir, 22 olduğunu. Yani bir kilo kaybı diyet gitmek için gerek yok. Bunun yerine, fiziksel olarak aktif kalarak kiloyu korumak ve sağlıklı gıdalar çeşitli içeren dengeli beslenmenin odaklanmak.

Bir sonraki bebek için önceden plan için, gebelik sırasında kazanmak gerekir ne kadar kilo sağlık kuruluşu isteyin. Hamilelik öncesi ortalama ağırlıktaki bir kadın gebelik sırasında 25 ila 35 lira kazanmak gerekir. Genel olarak, hamilelik geri kalanı için bir hafta gebeliğin ilk üç ayında ve 1 pound sırasında yaklaşık 2 ila 4 lira kazanmak gerekir.

Ne yazık ki, herhangi bir benzersiz bir kilo kaybı özellikleri ile diyet eklemek için sihirli gıdalar vardır. Ama avokado sağlıklı bir kiloyu korumak ile ilgili besinlerin güzel bir kombinasyonunu ihtiva yapmak. sağlıklı tekli doymamış yağ kaynağıdır beri kalbini korumaya yardımcı olur. Onlar da lif açısından oldukça yüksek olduğunu ve protein ılımlı bir miktarda içerir. Ve lif ve protein hem de daha uzun süre, dolgun hissetmenize yardımcı olabilir. Ama akılda tutulması, avokado kalori oldukça yüksek. Ve herhangi bir başarılı bir kilo kaybı diyet kalori kontrollü olmalıdır. (Bir avokado esas olarak mono-doymamış, 322 kalori, lif 13.5 g, protein, 4 g ve yağ 29.5 g içerir.)

vücudunuzun daha sert daha çok kalori yakar çalışma ve bu nedenle iştah tetikler. Akşamları dışarı çalışıyorsanız, size egzersiz öncesi mini bir yemek, bir saat ya da öylesine yemek emin olun. Mini-yemek karbonhidrat, protein ve yağ bir kombinasyonu olmalıdır. yağsız bir bardak süt ya da peynir ile birkaç tam tahıllı kraker ve bir küçük elma tam tahıllı ekmek yarım hindi sandviç gibi basit bir şey, egzersiz için besinlerin sağlıklı bir denge sağlayabilir. Bu egzersiz için gerekli olan enerjiye sahip ve daha sonra alem için teşvik künt sağlayacaktır. Eğer işe sonra da, her zaman su içmek. Bunu da, istek frenlemek yardımcı olduğunu görebilirsiniz.

kahverengi ve beyaz pirinç porsiyon başına kalori aynı miktarda içermesine rağmen, kahverengi pirinç lif ve magnezyum, çinko ve potasyum gibi minerallerin iki katı vardır. bu besin maddeleriyle güçlendirilmiş çünkü Öte yandan, zenginleştirilmiş beyaz pirinç, daha fazla folik asit ve diğer B vitaminleri içerir.

Sağlıklı kilo yönetimi tüm enerji dengesi ile ilgili. Yani tüketen daha fazla kalori yakıcı demektir. Yüzden, en sık yemek gıdaların kalori sayımları aşina olmak için yararlıdır. birkaç gün için bir yiyecek günlüğü tutmak ve sonra yedim gıdaların kalori sayımları bakmak. Sen, ya da USDA Ulusal Besin Veritabanı gibi web sitelerinde online bakarak ambalajlı gıdaların üzerindeki beslenme gerçekleri paneline bakarak bu bilgileri alabilirsiniz. Bu size kalori nereden geldiğini duygusu vermek ve kalori kesmek için bazı akıllı ve kolay yollarını belirlemek yardımcı olacaktır. Normalde tüm süt içmek Örneğin, yağsız süt geçmek ve fincan başına 60 kalori tasarruf edebilirsiniz. Bir süre sonra, iyi bir diyet dedektif olmak ve en düzenli yenen gıdaların kalori sayımları tahmin etmek mümkün olacak. Ayrıca, kalori düzeyi yüksek, yağ oranı yüksek unutmayın. Ve tabii ki, daha büyük senin bölümü, sen tüketen daha fazla kalori.

Eğer vücut ağırlığı paylaştı değil çünkü bana cevap için çok zor. Eğer USDA ChooseMyPlate.gov gidip arama Ama eğer “Günlük gıda Planı,” sizin günlük kalori ihtiyaçlarını belirlemek için yaş, kilo, boy ve aktivite düzeyi doldurabilirsiniz. Ayrıca süt, meyve, sebze, et / protein ve günlük tüketen gereken tahıl porsiyon sayısını göstermektedir kalori özgü bir yemek planı alabilirsiniz.

senin metabolizma artırmak için en iyi yolu haftalık rejimi fiziksel aktivitenin iki tür artırmaktır. ağırlıkları ile gücü eğitim kas kitlesini korur ve yağ dokusu yağsız kas dokusunun senin oranını artırır. Ve kas yağ daha fazla kalori yakar. Ayrıca, bu tür yürüyüş, koşu, bisiklet, dans gibi kardiyovasküler egzersizler, kalp pompalama ve vücut dışarı çalışırken kalori yakmak için hareket olsun.

Yağ mevduat aşırı kalori bankacılık doğanın yoludur. Diğerleri bel çevresinde daha fazla yağ depolamak eğilimindedir Bazı insanlar, kendi kalça çevresinde daha fazla yağ mevduat. Bu genetik. Ne yazık ki, değil kolayca Whittle’dan nokta egzersizleri aracılığıyla bel yapabilirsiniz. İstenmeyen yağlardan kurtulmak için en etkili yolu tüketmek daha fazla kalori yakmak etmektir. Yürüme, dans, ya da eliptik makine isabet olarak, haftalık rejimine daha fazla kalori yakan aerobik egzersizleri ekleyin.

kilo kaybı için en etkili egzersizler o dans arkadaşlar, ya da binicilik ile yürüyor isteyip, en çok zevk olanlardır. Eğer zevk bir etkinlik varsa, şansını bu kadar devam edeceğiz vardır. yüzme, koşu ve yürüyüş gibi – – Spor Hekimliği Koleji aerobik egzersizleri bir arada göstermektedir korumak ve kalp ve akciğer fonksiyonlarını iyileştirmek için. Onlar da kas kütlesini artırmaya yardımcı olmak için direnç egzersizleri (ağırlık eğitim) tavsiye ederim. biz böyle yoga ve dans gibi bizim esneklik ve denge geliştirmek egzersizler içerecek şekilde yaşlandıkça olarak da önemlidir.

Eğer kalori kesmek için öğün atlama kendinizi açlıktan, bunu bir kıtlık durumunda düşünce içine vücudunuzu aptal ve metabolizma enerji kaynakları korumak için yavaşlayacaktır. kilo kaybı kazasında diyet ile oluşabilir rağmen, kayıp kas kütlesi pahasına genellikle var. Ve kas kitlesi, yavaş metabolizma indirin. Yani günde 1000 kalori altında kazasında diyetler önlemek ve öğün atlamak yok. fırın yanık tutmak için sağlıklı gıdalar ile metabolizma ateş Yakıt.

Bunların sindirim sistemlerinin buğday, arpa, çavdar bir bileşenidir gluten, ve bazı yulaf ürünleri zarar görür çünkü glutensiz diyet uygulayarak sağlık yararları, çölyak hastalığı olan bireyler için açıktır. Birçok kişi kilo vermek bir glutensiz diyet takip bildirmektedir. Ama glutensiz diyet kilo kaybı teşvik edeceğini iddia yarar destekleyen hiçbir bilimsel kanıt olmadığı Diyetisyenler Derneği Beslenme Uygulama Kuralları çölyak üzerinde hastalık raporu. Araştırma, demir, folat, niasin, çinko ve lif karbonhidrat düşük bir diyet neden olabilir glutensiz diyet desen bağlılığın göstermiştir.

ile eşit değildir “Glutensiz” yağsız veya kalori içermeyen. Alt satırda kanıta dayalı araştırma çölyak hastalığı için kullanımı ötesinde bir glutensiz diyet yararlarını doğrulamak için gerekli olmasıdır.

Bir tuhaflık diyet takip ederek zaman ve emek israf etmeyin. sihirli yağ yakmak hiçbir gıdalar ya da hap vardır. Hiçbir süper gıdalar genetik kodunu değiştirmek olacaktır. TV ya da uyku izlerken herhangi bir ürün mucizevi yağ eriyecek. Ve sözde “uzman” iddiaları ve referansları bile en bilgili tüketiciler şaşırtmak olabilir.

Bir diyet veya ürün gerçek olamayacak kadar iyiyse, büyük olasılıkla gerçek değildir. Ve kilo kaybı takviyeleri ve bitkisel ürünlerde bazı maddeler tehlikeli veya bazı insanlar için bile ölümcül olabilir.

hızlı kilo kaybı iddiaları karşı dikkatli olun. Yavaş, istikrarlı kilo kaybı dramatik ağırlık değişimlerden daha sürmesi olasılığı daha yüksektir. Sağlıklı kilo kaybı planları haftada 1/2 Lirası ile 1 pound kaybı hedefliyoruz. Eğer hızlı kilo kaybederseniz, kas, kemik, ve su kilo kaybedersiniz. Ayrıca hızlı sonra pound kazanmak için daha olasıdır olacak.

Düzenli fiziksel aktivite sağlıklı ve sağlıklı kilo yönetimi için gereklidir. zevk ve ardından haftanın çoğu gününde faaliyet 30 ila 60 dakika için amaç fiziksel aktiviteler bulun. Eğer, sağlıklı bir kiloyu korumak kas inşa ve yağ kaybetmek istiyorsanız, en iyi yolu akıllı yeme ve daha hareketli bir yaşam boyu kombinasyonudur. En iyi kilo kaybı planı yaşam tarzı ve gıda tercihleri ​​kişiselleştirilmiş.

Çiğ gıda diyetler genellikle et ya da süt ürünleri içermeyen vegan diyetler vardır. Onlar yağ ve şeker, bitkisel kökenli besin açısından zengin lif dolu ve düşük olabilir. Birçok gıda grupları kaçınılması çünkü Ama, ham foodists yeterli B12 vitamini, kalsiyum, demir ve hayvansal ürünlerde en doğal olarak bulunan omega-3 yağ asitleri, aldığınızdan emin olmak gerekir.

bitkisel gıdalar yoluyla vejetaryen olmayan gün boyunca yemiş gibi ham foodists tipik protein aynı miktarda olsun. bitkisel protein daha az sindirilebilir çünkü Ama, Diyetetik Birliği (ADA) soya ve fasulye ürünleri yeme bol önerir. Örneğin fındık ve tahıllar, – – kemiklerde kalsiyum kaybı artırabilir ADA kendi diyetleri sülfür içeren amino asitler yüksek olduğundan ham foodists ve veganlar, kalsiyum alımını artırmak olduğunu göstermektedir.

ADA ayrıca ıslatma ve filizlenen fasulye, tahıl ve tohum önerir. Bunu yapmak vücut daha bu gıdalar besin absorbe yardımcı olabilir.

soğutucu, daha az güneşli iklimlerde yaşayan özellikle de – Son olarak, et veya süt ürünleri yemeyin insanların D vitamini alımı konusunda uyanık olmalıdır. D vitamini düzeyinin düşük zayıf kemiklere neden olabilir. Yani Diyetisyenler Derneği, belirli soya sütü markalar, pirinç sütü, kahvaltılık tahıllar ve margarinler de dahil olmak üzere D vitamini ile takviye edilmiş gıdalar, önerir. Ayrıca D vitamini takviyesi almak isteyebilirsiniz.

Bu yaklaşım kolayca tüketilen ettik günlük kalori sayısını tutmak yardımcı olabilir iken, çeşitli yoksun. Yani hızlı bir şekilde bu planın lastik olabilir. Aynı zamanda meyve ve sebze porsiyon sınırlar. Ve USDA yarısı bizim yemek meyve ve sebze ile dolu olduğunu göstermektedir. Diğer çeyrek sırasıyla yağsız protein ve kepekli tahıllar ile doldurulur.

Yavaş, istikrarlı kilo kaybı dramatik ağırlık değişimlerden daha sürmesi olasılığı daha yüksektir. Sağlıklı planlar fazla 1/2 kiloluk haftada sterlin ile 1 kaybı hedefliyoruz. Eğer hızlı kilo kaybederseniz, kas, kemik, ve su kaybedersiniz. Ayrıca hızlı sonra kilo kazanmak için daha olasıdır olacaksınız.

Eğer cruise önce 1 kiloluk bir hafta kaybederseniz, o anki boyutundan daha yaklaşık iki büyüklüktedir küçüktür kilo kaybı, 12 lira toplam olacaktır. düşük kalorili ve harika salatalar, güzel taze meyve, yağsız ENTR ?? e öğeler ve taze balık sürü de dahil olmak üzere sağlıklı seçimler için en yolcu gemileri bugün teklif menüler.

Böyle tam tahıllı ekmek, tahıl, makarna, ve kahverengi pirinç gibi karbonhidratlar, sesi vücudunuzun için tasarlanmış bir egzersiz yakıt için gereken enerjiyi sağlar. Doğru beslenme direnç eğitimi ve ağırlık ve kuvvet eğitimi için çok önemlidir. iyi beslenme alışkanlıkları bakımı genel performansını artırmak ve kas gücünü artırabilir. Eğer haftada bir ya da birden çok kez bir gün ağırlık kaldırma olsun bu doğrudur. direnç eğitimi büyük bir performans insanlar enerji için karbonhidrat ve yağ ve protein ılımlı miktarlarda içeren bir diyet gerekir. Kolayca bir besin-yoğun, iyi dengelenmiş bir diyet ile bu ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Eğer gün eklemek daha fazla egzersiz, daha fazla kalori vücudunuzun gerektirir. ne olursa olsun, toplam kalori alımının, gıda kalitesi odaklanın. Meyve ve sebze ve yağsız protein ve kepekli tahıllar gibi kalan dörtte olarak gıdaların yarısını tüketin. Karbonhidratlar, meyve, sebze ve tam tahıllı gıdalar dahil olmak üzere, kolay kullanımlı, enerji ve hücre bakım ve onarımı için gerekli besin ile vücut sağlar. Bu tür uzun mesafe koşma gibi dayanıklılık sporları için yemek yerken, o yakıt ikmali ve dehidratasyon için hızını ayarlamak önemlidir. Gün boyunca birden fazla küçük yemekler ve atıştırmalıklar sık ​​sık daha iyi üç büyük öğün vardır.

Pişirme yağları bizim diyetler yağ kaynaklarında yer almaktadır. öneri günde yağdan toplam kalorinin en fazla 35 ila% 20 daha% olarak yağ tutmaktır. Bu yağ çoğunluğu tekli doymamış ve çoklu doymamış yağ olmalıdır. tekli doymamış yağ yüksek gıdalar bitkisel yağlar (zeytinyağı, kanola yağı, fıstık yağı, ayçiçek yağı ve susam yağı), avokado, fıstık ezmesi ve birçok fındık ve tohum bulunur.

bugün ??? s kültüründe, ağırlık özellikle çocuklar ve gençler için, olağanüstü hassas bir konudur. gençlerle kilo sorunları yaklaşım nasıl karar dikkat hak ediyor. Eğer nasıl idare konu ciddi ve yaşam boyu etkileri olabilir. İşte bir çocuğun kendi konusuna getiriyor eğer yapmak çocuklar ile kilo tartışmak ve ne için bazı ipuçları vardır

Eğer açsan Belki tatlılar Özlem. kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği yemek emin olun. dört saatten fazla, örneğin – – yemekler arasında zaman uzunsa, bu öğünler arasında bir aperatif ekleyin.

taze meyve sadece özlem evcilleştirme değilse, o zaman çok fazla kalori tüketen olmadan tatlı dişin arzularına içine verir. Küçük bir çerez ya da iyi-kaliteli çikolatanın küçük bir parça keyfini çıkarın. porsiyon başına üzerinde 150 kalori gitmek için deneyin.

En tatlılar baz bitki bazlı yağ kullanıldığında vejetaryen / vejetaryen her ikisi de şeker ve yağ, bir kombinasyonudur. bitkisel kökenli yağ daha sağlıklı bir yağ olsa da, yine de bir yağ. Böyle net bir fırında meyve olarak – – öncelikle pasta belki birazcık meyve ihtiva Tatlı tarifleri sağlıklı seçenekler olacaktır.

Beta-karoten havuç bulunur. A vitamini üretmek için vücut tarafından kullanılan ve sağlıklı gözler ve cilt için önemli olan bir. pişmiş tatlı patates bir bardak havuç bir fincan eşdeğerdir. üç kez kalori (150 vs 52) olmasına rağmen, tatlı patates de çift fiber (6 g vs 3 g) içerir. Pişmiş kabak ezmesi Bir fincan yaklaşık 80 kalori içerir ve beta-karoten havuç eşdeğerdir, ancak lif çift. beta-karoten diğer iyi kaynakları kırmızı dolmalık biber ve Mango bulunmaktadır.

Eğer pişmiş yumurta, dilimlenmiş biftek ve siyah fasulye çorbası yemek istiyorsanız, zaten düşük kalori, yüksek proteinli gıdalar yiyoruz. çoğu kendi adına kelime “loin” dahil – Aslında, 29 farklı tipte / yağsız sığır eti keser vardır. yağsız protein Diğer iyi kaynaklarıdır domuz bonfile, tavuk, hindi, balık, yağsız veya% 1 süt, yoğurt, ve az yağlı süt ile yapılmış peynirler yer almaktadır.

Yumurta, en yüksek kalitede protein içerir. beyin hücre büyümesi ve onarımı için önemli kolin denilen bir besin içerdiğinden boyunduruğu atlamayın. protein Bitkisel kaynaklar baklagiller ve fasulye mercimek gibi, siyah fasulye, barbunya, bezelye, soya, ağaç fındık, fıstık ve sayılabilir.

Diyetisyen sor için bize katıldığınız için teşekkür ederiz. Biz Beslenme ve Gebelik tartışmak 13:00 ET, Çarşamba, Aralık 14 üzerinde kontrol ettiğinizden emin olun. Bir e-posta hatırlatma olayı bir gün önce isterseniz kaydol.

KAYNAK

30 Kasım 2011, Beslenme ve Kilo Kaybı: nutritionist Carolyn O’Neil, MS, RD Sor

Bu bölümde dile getirilen görüşler Uzmanı ve yalnız Uzmanı vardır. Onlar görüşlerini yansıtmaz ve bir doktor veya doğruluğu, denge ya da tarafsızlık için editoryal personel herhangi bir üyesi tarafından gözden edilmemiştir. profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavi için bir alternatifi değildir. geciktirmek veya doktorunuz veya çünkü okudum şeyin diğer nitelikli sağlık sağlayıcısından profesyonel tıbbi yardım arayan göz ardı etmeyin.

 herhangi bir özel ürün, hizmet veya tedavi bulmamaktadır. Eğer bir tıbbi acil durum olduğunu düşünüyorsanız, doktorunuzu arayın veya hemen 911 çevirin.