dr. Kushner’ın kişilik tipi diyet yorum

Ne geri kilo kaybetme sizi tutan gıda değilse? bu egzersiz doğru tutum, düşük benlik saygısı gibi, tamamen başka bir şey ise, bir eğilim ne procrastinate, veya başka bir şey mi?

Dr Kushner’ın Kişilik Tipi Diyet özel zorlukları anlamaya hedefliyor ve daha sonra bunları nasıl üstesinden gösterir.

Obezite uzmanı Robert Kushner, MD, Chicago’da Northwestern’da Yaşam Tıp Merkezi (Üniversite) Tıp Fakültesi Vakfı tıbbi direktörüdür. Eşi, kayıtlı hemşire Nancy Kushner ile kitap yazdı.

İlk olarak, yeme egzersiz ve daha doğru 66 sizin alışkanlıkları hakkında sorular ve duyguları cevap.

Cevaplarınız dayanarak, bir Gece Nibbler veya No-Zaman-Egzersiz protestocu olabilir.

Kitap daha sonra egzersiz yükseltme ve yeme alışkanlıkları için mantıklı tavsiyeler ve ipuçları sunmaktadır. Her bir kişilik tipi için, bu sefer başarılı yardımcı olmak için özel, basit bir-takip ipuçlarını öğreneceksiniz.

Mümkün olduğunca bu gıdalar için gitmek

Üretmek. Renkli, lezzetli meyve ve sebzeler diyet artırabilir ve yüksek lif içeriği kadar doldurmak için yardımcı olabilir.

Taneler. Yüksek lifli, tam tahıllı seçenekleri sağlıklı ve onlar size atıştırma sizi tutmalı, hangi uzun süre memnun duygu bırakacağım.

Protein kaynakları. yalın ve kümes hayvanları ve balık daha sık kırmızı et yiyin. Az yağlı veya yağsız süt ürünleri olan idealdir. Yumurta ikame veya yumurta akı içermeyen kolesterol deneyin. fasulye çeşitli yemek.

Atıştırmalıklar ve tatlılar. Hala evde saklamak tutmuyorum, şımartmak, ancak bireysel porsiyon satın alabilirsiniz. yağsız buz pops veya fırınlanmış patates cipsi gibi azaltılmış yağ ya da düşük kalorili ürün, satın alın.

Alkol. Sen ölçülü içki, ancak alkol ve karıştırıcılar hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz boş kalori içerir.

Sen sadece, plaka üzerinde ne de ama alışkanlıkları ve düşünce bakmak için istekli olması gerekir.

Sınırlamalar: Hiçbir gıdalar yasaktır. Her şey aşırıya kaçmadan izin verilir.

Pişirme ve alışveriş: kitap pişirme ve alışveriş için yemek tarifleri ve ipuçları sunmaktadır. Bu diyet gıdalar bulmak kolaydır.

Ambalajlı gıdalar veya yemek: Yoktur.

In-kişi toplantıları: No.

Egzersiz: Önerilen. Plan egzersiz programı kurmak için ipuçları içerir.

Vejetaryen ve vegan: Bu bir vejeteryan diyet değil, odak sebze yemekleri üzerindedir. Bunu vejetaryen veya vegan yapmak için uyarlamak gerekir.

Glutensiz: Gluten Bu diyet değil yasak olduğunu. Eğer kesinlikle gluten kaçınarak iseniz, glutensiz gıdalar yerine ve gıda etiketlerinde malzemeyi kontrol etmeniz gerekir.

Maliyet: Hayır satın gıda dışında maliyeti.

Destek: Kendi başına bu diyet yapmak. Eğer gıda ile kayalık bir ilişki var ve daha fazla destek isterseniz, danışmanlık büyük bir yardım olabilir.

Çalışıyor mu?

Kişilik tipinizi anlamak kilo kaybı ve daha iyi sağlık bir ömür boyu yol açabilecek alışkanlıkları ve davranışları değiştirmek yardımcı olabilir.

kişilik kanca ötesinde, bu diyet sağlıklı bir yeme mantıklı bir yaklaşımdır ve gıda, besin ve egzersiz iyi bir denge vardır.

Bu Belirli koşullar için iyi midir?

Evet, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol veya kalp hastalığı varsa planı sizin için iyi bir seçimdir, ama yeterli rehberlik diyabetli kişilere tavsiye edilebilir sunmuyor.

diyete başlamadan önce doktorunuzla konuşun.

Son Söz

yeme ve egzersiz kişilik içgörü kazanma sağlığınızı iyileştirmek ve bel whittling doğru büyük bir ilk adımdır.

Bu kişisel tercihlerinize uyacak şekilde adapte edilebilir yapılandırılmış ama esnek bir plan istiyorsanız çalışacak bir ekonomik, Sınırlayıcı olmayan bir diyettir.

Eğer kilo kaybını korumak için çalışıyoruz eğer çok aktif konum veya eğer ek kalori gerekebilir.

Eğer evde yemek için dışarı yemek tercih ederseniz hızlı bir düzeltme arıyorsanız, ya da, bu diyet sizin için doğru olmayabilir. Bu plan uzun mesafe için sürdürülebilir şekilde tasarlanmıştır.

KAYNAK

Kushner, R. Dr. Kushner’ın Kişilik Tipi Diyet, St Martin Press, 2003.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …