Enerjinizi artırmak için yemek

Yeni Yıl, yeni bir şans geliyor daha sağlıklı olsun ve bir kez ve tüm bu kilo vermek. Söylemesi yapmaktan kolay! Hepimiz büyük beklentilerle yeni bir yıla başlamak. Ama çoğu zaman, biz hemen geri birkaç ay içinde o eski alışkanlıkları içine düşmek.

Bu yıl, neden diyet daha yemelisiniz gıdalar vurgulayan yerine önlemek için gıdaların odaklanarak yeni bir başlangıç ​​vermek değil mi? listenizin en üstündeki büyük tat ve sizin için iyi değil, aynı zamanda enerji verici değil sadece gıdalar olmalıdır. Yani, enerji artırabilir gıdalar doğru.

gıdalar sana bunu çok ihtiyaç duyulan destek vermek için, doğru zamanda doğru olanları yemek gerekir. atlama yemekler daha kötü bir şey yoktur. Vücudunuz sadece bir araba gibi, yakıta ihtiyaç duyar. Eğer vermezseniz, vücudunuz onu üretmek için kas dokusunu yıkmak olacaktır. Ve kilo kaybı hedefi onu kaybetmek değil, kalori yakma yağsız vücut kütlesini artırmak olmalıdır.

tank boş olsun asla izin, normal bir kan şekeri, ve en iyi şekilde karşı korumak için çok önemlidir “Dan Benardot, Doktora, RD, FACSM, Atlanta, Georgia State Üniversitesi’nde bir beslenme araştırmacı ve beslenme profesörü.” diyor Bu birkaç saatte yemektir başarmak.

senin adımda meşhur zip koyarken – yağ dokusu daha fazla kalori yakar – Bu kas dokusu korumaya yardımcı olacaktır. Ama aşırıya kaçmayın. Overeating açlık kadar kötü olabilir, Benardot uyarıyor.

“Büyük miktarda yiyecek sindirerek insülin üretimini ve yağ birikimi uyarır,” diyor.

meydan hazırlıklı olmak ve size tank yakıtı olmadan uzun süre için gitmez bu yüzden sizinle sağlıklı atıştırmalıklar taşımaktır. kompleks karbonhidrat ve yağsız protein Taşınabilir kombinasyonları – az yağlı peynir ve tam tahıllı kraker, bütün meyve ve bir avuç fındık ya da düşük yağlı granola bar gibi – enerji için büyük munchies vardır. Onlar her zaman kullanışlı konum bu yüzden çantanızda veya çantasında saklayın.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …