Hızlı, besleyici yemekler sürpriz misafirler beslemek için

yem ve mutfak masasında son dakika yerleri ayarlamak gerekir için fazladan birkaç ağızları olduğunda, panik ya da bir tasfiye sipariş vermek için gerek yoktur. Eğer taraftan da gençler üzerinde arkadaşlarım var ya da yakınları durup dururken durdurmak sefere malzemelerle lezzetli basit ve doyurucu bir yemek kapalı indirebiliriz.

“Sağlıklı kolaylık gıdalar ile iyi stoklanmış kiler olması, hızlı bir şekilde masaya yardımcı olur,” Liz Weiss, Akşam Yemeği, bir aile dostu yemek kitabı ile hiçbir Whine MS, RD, co-yazar diyor. O da büyük bir renkli salata gidiş olsun makarna kaynar su başlatmak ve mutfakta yardım etmek için çocukları sormak için seviyor. Burada zaman ve daha fazla kişi beslenme kısa konum onu ​​ana yemek fikirleri

1. Mantı lazanya. Ön pişirme makarna önlemek için, dondurulmuş peynir mantı kullanın. Hat spagetti sosu ile bir pişirme çanak, sonra donmuş mantı bir katman ekleyin. Sonraki, taze ıspanak Sote veya dondurulmuş doğranmış ıspanak ya ekleyin. Daha fazla sos ve rendelenmiş yarı yağsız mozzarella Top. Sos kabarcıklı kadar ikinci bir katman ve fırında için bu adımları yineleyin. “Dondurulmuş doğranmış ıspanak hazır olması, besleyici, çok yönlü ve her zaman büyük,” Weiss göstermektedir.

2. Squash Risotto. Pureed kış kabağı Weiss onu dondurucuda tutan başka besleyici bir sebzedir. O arborio pirinç çözülmüş kabak ve et suyu (tavuk ya da sebze) ekleyerek onunla bir risotto yapar. ekstra lezzet için, taze rendelenmiş Parmesan ile doğranmış pastırma ve üst pirinç atmak. Bir salata ve İtalyan ekmeği ile bu altın renkli risotto hizmet vermektedir.

10 gram ya da les; 20 gram Les; 25 35 gram; Hiç bir fikrim yok

3. Içten Chili. “Çocuklar pürüzsüz kıvama gıdalar tercih” Weiss söyler. biber yaparken Yani, o ezilmiş domates 28-ons yapabilirsiniz kullanır. O pinto ya da siyah fasulye ve bazen dondurulmuş mısır, biber tozu ve kimyon ile daha sonra mevsim karışımları, soğan, sarımsak ve doğranmış havuç sautes. fasulye yanı sıra, pişmiş tavuk veya karides, bir artık hamburger, ya da precubed firma tofu gibi, buzdolabında sahip herhangi bir protein koyabilirsiniz. havuç yumuşayıncaya kadar biber kaynamaya bırakın. rendelenmiş çedar peyniri artı bir salata ve cornbread ile tepesinde servis yapın – bir karışımı dolapta ise.