rüyalar: Biz, berrak olmayı hayal eden, kabuslar, ortak hayalleri ve daha fazlası rüya neden

Uyku Bozukluğu Eğilimler

Rüyalar, eğlenceli rahatsız edici ya da düpedüz tuhaf olabilir. Hepimiz rüya – ertesi gün hatırlamıyorum bile. Ama neden rüya görürüz? Ve rüyalar zaten ne anlama geliyor?

 bizi hayal yapar ve rüyalar ardındaki gizemleri çözmek yardımcı olur ne bir görünüm alır.

Jana Kapla ile; Hatta halsiz, baş dönmesi değil. Düz göremiyorum ve cehennem gibi emin gözlerini (ya da fikrinizi) tutmak önünüzde ekranda odaklı olamaz. Ve sen patron fark vardır eminiz. Sen sarhoş değilsin ve yeterli uyku var ki onu temin etmek isterim. Aslında, size fazlasıyla yeterli var. Bu sorun olabilir; Söylenti: Çok fazla uyku enoug uyumuyor kadar kötü olduğu; Hepimiz çoğumuz yok olsa bile, yeterli dinlenme almak için ne kadar önemli duydum …

Rüyalar biz uyurken aklımıza oluşturur temelde hikayeleri ve görüntülerdir. Rüyalar canlı olabilir. Onlar, mutlu, üzgün ya da korkmuş hissetmenize neden olabilir. Ve onlar kafa karıştırıcı ya da mükemmel mantıklı görünebilir.

Rüyalar uyku sırasında zaman oluşabilir. Beyin en aktif olduğunda Ama en canlı rüyalar, derin REM (rapid eye movement) uyku sırasında ortaya çıkar. Bazı uzmanlar biz gece başına en az 4-6 kez rüya söylüyorlar.

Orada rüya neden hakkında birçok teoriler vardır, ama hiç kimse emin bilir. Bazı araştırmacılar rüyalar hiçbir amacı ya da anlamı yoktur ve uyku beynin saçma faaliyetleri olduğunu söylüyor. Diğerleri rüyalar, zihinsel, duygusal ve fiziksel sağlık için gerekli olduğunu söylüyor.

Çalışmalar sağlığımız ve refahı için hayallerinin önemini göstermiştir. Bir çalışmada, araştırmacılar REM uykusu içine kapalı sürüklenen edildi gibi konularda uyandı. Onlar izin verilmiyordu olanlara deneyimli rüya için bulundu

Birçok uzman rüyalar için var olduğunu söylemek

Eğer rahatsız düşünce ile yatmak, bir çözüm ile uyanmak, ya da en azından durum hakkında daha iyi hissedebilirsiniz.

Sigmund Freud rüyaları bilinçaltına bizim bir pencere vardır inanıyordu. O da açığa inanılan bir kişinin

Freud rüyaları insanlar topluma kabul edilemez çağrısı ve arzularını tatmin etmek için bir yol olduğunu düşündüm.

Belki de tüm bu teorilerle hak yoktur. Bazı rüyalar beynimizi düşüncelerimizi ve günün olayları işlemek yardımcı olabilir. Diğerleri sadece normal beyin aktivitesinin sonucu ve eğer bir şey, çok az anlamına gelebilir. Araştırmacılar hala rüya neden tam olarak anlamaya çalışıyoruz.